Katholiek Ede

Een nieuw seizoen, ook voor uw Locatieraad

locatieraadZaterdag 23 september, kort na de verschijning van deze TitusBreed, is van 15.00 tot 20.00 uur het vrijwilligersfeest, met barbecue. Heeft u zich als vrijwilliger nog niet aangemeld, dan hopen wij van harte dat u dat alsnog doet. Wij zien graag alle vrijwilligers van onze kerkgemeenschap op dit feest.

Het einde van de zomervakantie is voor de Locatieraad het startsein om weer hard aan de slag te gaan. Ook nu blijven we ervoor zorgen dat de gebouwen, omgeving en andere faciliteiten er goed bij staan. Wij willen onze parochianen een goed onderdak bieden voor veel mooie vieringen en bijeenkomsten in en rond de ruimten van onze kerk.

Ook het werk in de parochietuin is hervat. Eind september/begin oktober worden er nieuwe plantjes in de tuin gepoot. Wilt u meehelpen aan het werk in de tuin, laat het ons weten.

Nieuwe vrijwilligers zijn en blijven nodig en welkom bij de verschillende werkgroepen. Geeft u zich hiervoor alstublieft op. Dat kan ook via het mailadres: .

Secretariaat

Stationsweg 112
6711 PZ Ede

Bereikbaarheid
Dinsdag- tot en met donderdagmorgen van 9;30-11;30 uur:
0318-610692
Bij ziekte en overlijden:
06-51676004

Email:

Copyright © 2023 Katholiek Ede. Alle rechten voorbehouden.